در طراح کمک سعی ما بر این است تا ابزار و طرح های موردنیاز طراحان عزیز ایرانی را فراهم نمائیم و تا به این جای کار توانسته ایم تا حدودی به این هدف دست یابیم ، طراح کمک در سیستم جدید فروش خود که در شش ماه دوم سال ۹۷ راه اندازی شد امکان فروش ابزار گرافیکی را برای طراحان ایرانی فراهم نمود تا بتوانند از طریق فروش محصولات گرافیکی خود در طراح کمک درآمد کسب کنند و به همین خاطر برای رفع ابهامات قوانینی را هم وضع کرده ایم تا بتوانیم با شفافیت کامل در کنار یکدیگر همکاری کنیم..

 

قوانین خرید :

۱- محصولات خریداری شده توسط مشتریان طراح کمک فقط برای استفاده خریدار می باشد و انتشار محصولات غیرمجاز و قابل پیگرد خواهد بود.

۲- امکان عودت وجه پس از خرید وجود ندارد و پس از خرید و پرداخت وجه ، خرید نهایی تلقی میگردد.

 

قوانین فروش :

۱- پورسانت فروشنده برای هر فروش ۸۰ درصد بوده و ۲۰ درصد از فروش به طراح کمک بعنوان هزینه خدمات تعلق میگیرد.

۲- مسئولیت پاسخگویی به ادعاهای مطرح شده از طرف افراد حقوقی و حقیقی که ادعا میکنند محصول درحال فروش توسط فروشنده متعلق به آنها است برعهده فروشنده می باشد و طراح کمک در قبال آن مسئولیتی ندارد.

۳-تسویه حساب فروشندگان آخر هر ماه انجام میشود و سود فروش بصورت خودکار به حساب آنها وایز میشود.

 

قوانین سیستم خرید اشتراک:

۱- در صورت خرید اشتراک “محصولات طراح کمک” خریدار فقط میتواند محصولات ستاره دار را رایگان دانلود نماید و برای استفاده از محصولات دیگر می بایست هزینه جداگانه پرداخت نماید.

۲- در طراح کمک هر فروشنده ای که بیش از ۵۰ محصول داشته باشد میتواند با ارسال درخواست به مدیران سایت برای محصولات خود اشتراک ویژه تعیین نماید.

۳- بعد از فعالسازی خرید اشتراکی برای محصولات فروشنده ، فقط کمیسیون فروش اشتراک برای فروشنده محاسبه میشود ، اما خرید بصورت تکی کماکان برای مشتریان فعال خواهد بود.